haber eksen tekirdağ çorlu çerkezköy malkara hayrabolu saray şarköy haberleri

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖRDEKLİDERE YOLU YENİLENDİ

 

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Ördeklidere ve Tavanlıçeşme’de yapılan yol ve kaldırım düzenlemesinin ardından yol, araç trafiğine açıldı. Asfaltlanan meydan ve yolun yeni çehresine kavuştuğunu ifade eden Başkan Cüneyt Yüksel “Yaparsan olur” dedi.

   Ördeklidere mevkiinde, Tavanlıçeşme güzergahını da kapsayan yol ve kaldırım çalışmaları tamamlandı. Haftasonu başlayan ve 24 saat içinde tamamlanan cadde ve meydan asfaltla kaplanarak yeni bir görünüm kazandı.

   Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Pazar günü akşam saatlerinde tamamlanan yol yapım çalışmalarının ardından sosyal medya hesabından “yaparsan olur” etiketiyle yaptığı paylaşımda, şu ifadelerine yer verdi: “Ördeklidere’deyiz… Çok şükür çalışmalar bitti. Yarın itibariyle, özellikle hastane trafiğinin çok yoğun olduğu bu bölgede yollarla ilgili olan sorunlarımız giderdik. Asfaltlama çalışmalarımızın tamamlandığı yol, yarın sabah itibariyle trafiğe açılmış olacak. İnşallah Süleymanpaşa’mızın tamamında ve ana arterlerin herbirinin bu şekilde düzenlemesini yapacağız. Verdiğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı da tekrar özür dileriz. Hayırlı geceleriniz olsun.”diye konustu.

Okunma :1050
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. Haber Eksen Tekirdağ 2016©

posta@habereksen.net

Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri